Lezing en expo Erosie, Space3 & Crackrock

Op 28.11.2008 opent SUBWALK een expositie van SPACE3, EROSIE en CRACKROCK. De expositie toont het hedendaagse werk van deze vier pioniers in de streetart scene. Aanleiding voor deze expositie is het door hun geïnitieerde PLAKBOEK, een boek over de Eindhovense streetart scene.
Met PLAKBOEK doen zij een boekje open over de unieke Eindhovense scene. Deze scene is uniek door de onderlinge verbondenheid van de scene en de daarbij behorende competitie waardoor ze zich hebben kunnen ontwikkelen tot een globaal actieve scene. Graffiti ontwikkelde zich tot streetart uit een zoektocht naar meer vrijheid in een gebied tussen – en een kruisbestuiving van – illustratie, grafisch ontwerpen en graffiti. Dit uitte zich onder andere in het plakken van stickers en gezeefdrukte posters. Naast autonoom werk zijn ze tegenwoordig ook werkzaam voor diverse opdrachtgevers.
De expositie wordt geopend met een LEZING waarin wordt verteld over hun avonturen met het toen nog onbekende terrein dat nu street art heet en hun visie geven op de ontwikkeling daarvan naar de hedendaagse streetart scene en waar ze zich tegenwoordig mee bezighouden.
Meer info op de website van Subwalk


Lees het hele artikel..

Fontanel Newsletter
Fontalicous
Flickr Stream
Tags





