Banner: BKid

Ces53 at Lock & Load


CES53 is begonnen met graffiti bombing in 1985, en werd al gauw een van Europese kings, niet alleen door zijn onovertroffen creativiteit, maar hij was ook een van de hardste treinbombers van die tijd.

Kortom hij was makkelijk te plaatsen in het rijtje van de New Yorkse kings, hij heeft dan ook dingen samen gedaan met SENTO, WANE, REAS, SEEN, DASH, PURE en CESFX. Hij stond speciaal bekend om zijn one man whole cars, die nu nog steeds legendarisch zijn.

In 1987 begon hij met klassieke olie verf en in de jaren 90 studeerde hij aan de Kunst Academie waar hij zijn olie en acryl technieken verbeterde en omzette naar impressionistisch en expressionistisch werk, ook ging hij zich meer bezig houden met conceptuele moderne kunst.


Vanaf 1999 tot op heden heeft hij gewerkt in Guatemala, Mexico en Birma en is hij bezig met sculpturen waarin beeldhouwen, jade gravure, ceramisch werk en metaal bewerking een hoofdrol spelen.

De laatste paar jaren is hij groot geworden in de streetart scene met zijn wereldberoemde Lastplak collectief. CES53 heeft meer dan 2000 stukken op zijn werk uit bijna elke denkbare discipline, kortom een echte Legend.

Vanaf 1 Maart t/m 30 April is een selectie van zijn werk te zien en te koop in de Lock & Load gallery.

Reacties

Toch vind ik het jammer dat de Ces bij lastplak is gegaan qua niveau en tegenwoordig street art maakt.

Slayer
26 februari 2008
om 09:21

Kortom hij was makkelijk te plaatsen in het rijtje van de New Yorkse kings, hij heeft dan ook dingen samen gedaan met SENTO, WANE, REAS, SEEN, DASH, PURE en CESFX. Hij stond speciaal bekend om zijn one man whole cars, die nu nog steeds legendarisch zijn.

Wat een rare alinea, wat hebben in godsnaam die newyorkse gasten met ces te maken

denhaag toystad
26 februari 2008
om 12:11

Hij heeft toch gewoon dingen met die gasten samen gedaan…

Z

Revol
26 februari 2008
om 12:31

Daar gaat het toch niet om, nu wordt de suggestie gewekt dat die nyc schrijvers De alltime kings zijn, en de europese beweging is “gewoon” anders. Peren en appels.

denhaag toystad
26 februari 2008
om 13:33

Whatever. Die man is gewoon goed.

MonoBrow
1 maart 2008
om 14:52

voor alle utregggters

Montana Goldies zijn er tegenwoordig ook te koop!!!!!!

daydreamer
3 maart 2008
om 20:27

Voor een gezonde prijs? Of 4,50 per blik? ;)

Erik
3 maart 2008
om 20:40


Er kan niet gereageerd worden op dit artikel